Prostota i jakość - ponadczasowy styl w wyposażeniu wnętrz

Myśląc o wyposażeniu własnego mieszkania lub domu, chcielibyśmy nadać mu niepowtarzalny klimat uwzględniając własny gust i współczesne trendy w wykończeniu wnętrz. Szukając różnych pomysłów i inspiracji, najważniejszym czynnikiem jest aby nasze wnętrza, stały się dla nas oazą wytchnienia po codziennym wysiłku oraz uwzględniały nasz indywidualny styl, który nas określa i w którym czujemy się dobrze.

Trendy w wyposażeniu wnętrz.

Nasze gusty wnętrzarskie, podobnie jak inne sfery naszego życia kierują się obecnie w stronę natury z wykorzystaniem produktów naturalnych. Promocja wykorzystania naturalnych surowców opiera się na naszym ponadczasowym zamiłowaniu do drewna oraz coraz większej popularności materiałów imitujących drewno (hitem w sprzedaży są ostatnio płytki o imitacji drewna, w różnej kolorystyce i do różnych zastosowań). Coraz mniej popularne stają się wnętrza o czarno - białej stylistyce, natomiast coraz częściej inspirujemy się swoistą prostotą, skromnością oraz surowością elementów wyposażenia wnętrz. Lubimy nadawać nowe życie starym przedmiotom, bez niepotrzebnego upiększania ich. Przedmioty nadszarpnięte czasem, stają się ciekawym elementem wykończenia wnętrz nadając im ciekawego charakteru (uwypuklając wady przedmiotu jak pęknięcia, niedoskonałe sęki czy przetarta farba).

Prostota, styl ponadczasowy.

Polacy pokochali styl skandynawski – za prostotę, funkcjonalność i lekkość. Jeśli zależy nam jeszcze na wysokiej jakości wykonania, warto zwrócić uwagę na markę HK Living. Marka ta proponuje mieszankę stylu surowego loftowego ze stylem ciepłym retro, oraz szeroką opcję kolorystyczną. Dzięki temu w ofercie tej marki każdy jest w stanie znaleźć dla siebie ciekawe elementy wyposażenia, które będą pasować do indywidualnych stylów różnych odbiorców – zarówno do wnętrz klasycznych jaki i w nowoczesnej stylistyce. Marka HK Living swoją ofertę kieruje do odbiorców którzy dużą uwagę zwracają na jakość wykonania. Szczególnym zainteresowaniem na naszym rynku cieszą się industrialne lampy, czy metalowe meble - asortyment ponadczasowy na wiele pokoleń. Produkty powstały z inspiracji tradycyjnym wzornictwem przemysłowym i wykonane są przez doświadczonych rzemieślników tak, aby każdy detal danego produktu, spełniał oczekiwania jakościowe każdego klienta. Minimalistyczne meble drewniane, które swoją prostotą dopasują się do każdej stylistyki, to również atut HK living. Meble są solidnie wykonane, trwałe i dzięki wykorzystaniu naturalnego drewna - ponadczasowe. Popularne stały się również ciekawe wiszące fotele rattanowe – które znajdą zastosowanie zarówno w stylu loftowym jaki i glamour czy rustyklanym.