Dodatki oraz akcesoria to główne elementy, które dbają o aranżację domowych wnętrz. Zmiana kilku dodatków czasem sprawia, że dotychczasowy wygląd pokoju może całkowicie zyskać inny styl oraz charakter. Projektanci, którzy tworzą nowe projekty nie tylko mebli, ale i akcesoriów oraz dodatków do wnętrz często inspirują się modnymi trendami i chętnie wykorzystują je w swoich dziełach. W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci kilka pomysłów wnętrzarskich dodatków, które obecnie są jedne z najmodniejszych oraz popularniejszych akcesoriów na rynku. Wszystkie przedstawione przez na propozycje elementów dekoracyjnych znajdziesz w popularnych sieciówkach oraz w sklepach meblowych.

Wazon

[caption id="attachment_13539" align="alignleft" width="300"] Modny wazon, jak te od Kare Design, to najmodniejszy akcent w Twoim domu[/caption]

Rok 2018 to czas modnych kolorów w postaci pasteli, szarości oraz jasnych, klasycznych barw. Warto wykorzystać elementy dekoracyjne właśnie w takich odcieniach, które dodadzą nowoczesnego oraz modnego looku. Jednym z pomysłów może być wazon firmy Kare Design, który znajdziemy we wszystkich modnych wzorach, kształtach oraz kolorach. Polecamy wybierać te o geometrycznych kształtach, wykonane z naturalnych materiałów jak drewno, stal czy szkło. Wazon prócz swojej ozdobności z pewnością będzie pełnił funkcję praktyczną, w którym podziwiać będziemy mogli piękne, wiosenne kwiaty. Marka Kare Design oferuje również wiele innych dodatków oraz mebli - serdecznie zapraszamy do sprawdzenia.

Ogródek zamknięty w słoiku

Kwiaty oraz roślinność, którą na co dzień wykorzystujemy do ozdoby naszych mieszkań efektywnie ocieplają oraz upiększają domową przestrzeń. Wszelka roślinność, którą umieszczamy w naszych domach często działa odstresowująco, co dodatkowo zachęca nas do zakupu kwiatów oraz innych miłych dla oka roślin. Jednak dla osób, które kochają roślinność, lecz nie mają czasu o nie zadbać również znajdzie się sposób na piękny oraz naturalny wygląd salonu. Bardzo modną alternatywą dla prawdziwych roślin stały się sztuczne paprocie oraz kwiaty, które są zamykane pod szklaną ozdobną kopułą, czy w specjalnym słoiku. Taka prezentacja sztucznych roślin wygląda bardzo nowocześnie, która zainteresuje każdego gościa w naszym domu.

Figurki

Najmodniejszymi propozycjami miłośników ozdobnych figurek będą te wykonane z naturalnych tworzyw, jak drewno czy szkło, które urzekają swoją prostotą oraz elegancką formą. Natomiast dla osób, które kochają nietypowy, niebanalny wystój wnętrz polecamy ozdoby w stylu art deco. Figurki zakupione w tym lub podobnym stylu będą bogato zdobione, które przyciągną wzrok fantazyjnymi kształtami oraz wzorami.