Lato to czas, kiedy większość Polaków bierze się za długo odkładane prace remontowe. W przeważającej części przypadków skupiamy się na łazience lub od niej zaczynamy. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala na lepsze dostosowanie stylu wykończeniowego do całej przestrzeni mieszkania. Warto jednak przed przystąpieniem do prac remontowych zastanowić się dłuższą chwilę.

Łazienka jako pierwsza, ale czemu?

Traktowanie łazienki jako wzoru dla jednolitego stylu, jest jak najbardziej zalecane. Jeśli z kolei chcemy w pierwszej kolejności mieć najtrudniejsze z głowy, to możemy napotkać na dodatkowe problemy, których efekty będą widoczne dopiero po skończonej pracy.

Łazienka tak samo jak każde inne pomieszczenie w domu stanowi istotną część aranżacyjnej układanki. Poskąpienie na rozwiązaniach lub poszukiwanie chwilowych oszczędności by stworzyć bardziej zjawiskową przestrzeń np. salonu nie przełoży się dodatnio po zakończeniu remontu. Przyjmując gości w pięknym minimalistycznym salonie na kawie z pewnością zrobimy dobre wrażenie…które runie w momencie, gdy goście pójdą skorzystać z toalety. Zauważalny kontrast odbije się na całości. Człowiek pamięta w końcu minusy, a nie plusy. Wygląd mieszkania określa nas samych – jest jedną z naszych wizytówek, dlatego trzeba dołożyć starań by dobrać odpowiedniej jakości sprzęty nie idąc przy tym z torbami.

Rozwiązaniem jest armatura Flaminia, która charakteryzuje się ciekawymi designerskimi opcjami. Doskonale wkomponowują się one w wiele zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych styli wykończeniowych. Flaminia to jakość sama w sobie, która doskonale łączy aspekty wizualne z funkcjonalnością, a wszystko to w korzystnej cenie.

Szeroki wybór linii produktów armaturowych Flaminia pozwala na zrealizowanie nawet wyjątkowo śmiałej wizji wykończeniowej. To większe pole do manewru jest wręcz niezbędne, gdy planuje się remont całej przestrzeni domu lub mieszkania i waha się pomiędzy różnymi projektami. Falminia pozwoli uniknąć ryzyka spowodowania negatywnych kontrastów oraz konieczności poprawek (które generują jedynie dodatkowe koszty) po ustaniu prac remontowych.

Flaminia

Jakość, która trwa

Łazienka jest przestrzenią, którą modernizuje się rzadziej niż inne. Jeden raz musi starczyć na długie lata. Co za tym idzie odpowiednie dopasowanie sprzętów jest kluczowe – trzeba brać tu pod uwagę również możliwość późniejszej wymiany pojedynczych elementów tak by pasowały do istniejącej całości. Linie Flaminia pozwalają na szybkie wyjście z impasu, poprzez proste zaplanowanie zarówno bieżącej, jak i przyszłej modernizacji.