Gdy efektownie wyglądające pudełeczko ze słodkimi czekoladkami wydaje Ci się niewystarczającym prezentem, pomyśl o stworzeniu bardziej romantycznego nastroju sięgając po kolorowe płatki róż. Tego typu dekoracje możesz wykorzystać do ozdobienia sypialni lub łazienki. Oczywiście możesz ich użyć również do wykonania bardziej trwałych, codziennych ozdób, którymi udekorujesz wybrane pomieszczenia w swoim mieszkaniu – sypialnię, salon czy łazienkę. Kolorowe płatki róż wykonane są z fragmentów tkanin syntetycznych, dzięki czemu nie są podatne na uszkodzenia czy blaknięcie. Możesz używać ich wielokrotnie lub potraktować jako rodzaj jednorazowej dekoracji na specjalną okazję.

czerwone płatki róż w kieliszkuPłatki róż w sypialni


Czy jest coś bardziej romantycznego niż garść różanych płatków rozsypanych na powierzchni łóżka? Dzięki dużej dostępności i atrakcyjnej cenie tego typu produktów, bez problemu wykonasz okolicznościową, niezwykle romantyczną dekorację do swojej sypialni. Wystarczy zaopatrzyć się w opakowanie płatków róż i rozsypać je na powierzchni zaścielonego łóżka lub na podłodze. Takie płatki możesz również umieścić w transparentnych woreczkach z organzy, spryskując je ulubionymi perfumami lub wrzucając do woreczka zapachową świecę czy mydełko. Taka dekoracja jest niezwykle subtelna i jednocześnie bardzo praktyczna. Nie tylko dekoruje, ale i odświeża powietrze, pomagając zbudować romantyczny, przyjazny nastrój, który sprzyja odprężeniu, pomagając zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Płatki róż w łazience


Kąpiel w płatkach róż? Czemu nie! W sprzedaży znajdziesz specjalnie aromatyzowane płatki róż do kąpieli. Oczywiście równie dobrze możesz skorzystać z klasycznych płatków stworzonych na potrzeby dekoracji sypialni lub z naturalnych płatków, co jednak będzie dość kosztowne. Jeśli używasz zwykłych płatków, pamiętaj o zakupie dodatkowych mydełek, które będą pachniały różą. Dzięki temu rozbudzisz nie tylko zmysł wzroku, ale także zmysł powonienia. Połączenie tych dwóch zmysłów powinno przynieść piorunujący efekt.