Czy prawie każda uczta przy stole kończy się u Ciebie zaplamionym obrusem, który trudno jest zaś sprać? Co gorsze, często okazuje się, że plamy nabyte przez odświętny obrus nie chcą opuścić materiał i niestety musisz wyrzucić go do kosza? Od dziś pożegnaj się z dawnym problemem i marnowaniem kolejnych pieniędzy na nowe okrycia do stołu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł, w którym poznasz nowy rodzaj obrusów, który genialnie sprawdzi się na różne okazje oraz imprezy. Poznajcie obrus plamoodporny, dzięki któremu Wasz stół będzie za każdym razem genialnie się prezentować oraz co ważniejsze, Wasz stół będzie świetnie zabezpieczony przed plamami z jedzenia oraz napojów. Abyś mógł w pełni przekonać się do niezwykłego materiału, z którego uszyte są specjalne plamoodporne obrusy, przedstawimy Ci kilka istotnych zalet z ich posiadania na swoim stole. Zapraszamy!

Powłoka plamoodporna

Aby Wasz dekoracyjny element stołu posiadał również praktyczne zastosowanie musi oznaczać to, że jest to nakrycie, wykonane z dobrze przemyślanego materiału. Co mamy na myśli? Dobry obrus, który zabezpieczy Wasz stół przed plamami, jak i temperaturą musi posiadać specjalną powłokę. Takie specjalne zabezpieczenie może oznaczać tylko jedno – obrus plamoodporny. Materiał, z którego zrobione są obrusy plamoodporne musi zatrzymywać brud oraz zanieczyszczenia już na swojej powierzchni. Dzięki powłoce plamoodpornej możemy być pewni, że obrus nie zostanie uszkodzony, a jego zabrudzoną powierzchnię będzie o wiele łatwiej sprać niż w przypadku zwykłego obrusa.

Materiał

Dzięki temu, że obrus posiada specjalną, prawie nieprzepuszczalną powłokę, tkanina nie wchłania zbyt szybko zabrudzeń z potraw. Dzięki temu, nasze obrusy plamoodporne mogą znacznie dłużej prezentować się na naszym meblu, niż zwykłe modele, które posiadamy w domu. Oprócz tego naniesione zabrudzenia z powodu rozlania napojów można bardzo szybko usunąć, już podczas jednego użycia ręcznika papierowego. Dzięki temu, że włókna tkaniny nie wchłaniają rozlanej cieczy, bardzo łatwo oraz efektownie możemy zmyć brud z powierzchni obrusa.

Prezentacja

Obrus kupujemy głównie z myślą o pięknym wystroju , natomiast następną rzeczą jest chęć utrzymania go w  czystości. Obrusy plamoodporne można zakupić pod różną postacią oraz o różnej wielkości. W sklepie znaleźć można przepiękne wzory i kolory eleganckich obrusów, które z pewnością przypadną Ci do gustu. To stwarza idealną okazję, aby nabyć swój własny model dla swojego domu.